Hakkımızda

Yeni Nesil Moda Sitesi

modatonik.com, kaliteyi ve  trendleri herkes için ulaşılabilir hale getirmek için kurulmuştur.Online Alışverişe yeni bir renk katmak adına yapmış olduğu Ar-Ge  çalışmalarıyla siz değerli müşterilerine daha güvenilir ve daha keyifli bir alışveriş ortamı yaratmayı hedeflemektedir.

Güvenli Alışveriş

modatonik.com, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. modatonik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında modatonik.com’a özel seçim yöntemleriyle,paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En İddialı Müşteri Deneyimi

En iddialı müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan modatonik.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, instagram,Whatsapp,Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

modatonik.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için firma kaynaklı hatalarda kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.